ההנאה שבאיטיות - תפיסת החיים שלי

ההנאה שבאיטיות - תפיסת החיים שלי.
מה שאכתוב פה אולי לא מתאים למאה ה-21, ולחיים הלחוצים במדינה שלנו, אבל חשוב לי שתכירו את דרך העבודה שלי והאנרגיה הטבעית שיש במוצרים שמיוצרים באיטיות ובאהבה.
שוק הקוסמטיקה בימינו מוצף, יש המון חברות גדולות יותר וגדולות פחות ומאד מבלבל וקשה לבחור מתוך השפע הקיים מסביבנו. פירסומות, שלטי חוצות, חברות ענק מחו"ל ומה לא… אז מה הייחוד של המוצרים שלי בכל זה?
זו שאלה ששאלתי את עצמי לפני כשנתיים כשהקמתי את היפי אנד שיק. היה לי ברור מהתחלה שאני הולכת לעשות משהו אחר.
קטן, בוטיקי, איכותי ומלא בידע והערכה לטבע. כאשר אני רוקחת קרם אני מפנה לכך בוקר שלם, שמה לי מוזיקה מרגיעה ברקע, מדליקה נר ריחני ועובדת לאט ובתשומת לב מודעת לכל הפרטים.
בזכות הקשר האישי שלי איתכן, הלקוחות, אני יכולה להיות קשובה ולהתאים לכל אחת בדיוק מה שנחוץ לה, לא יותר. כך גם לומדת תמיד ומשפרת את המוצרים בהקשבה מלאה.
אפשר לומר שאני רוקחת מוצרים שיש בהם אנרגיה נהדרת של אהבה.
ואני שמחה ומתרגשת לדעת כל פעם שגם אתן מרגישות את זה. אני מכינה הכל בעצמי, בכמויות קטנות לשמירת הטריות, עם שימת לב לעונת השנה, ומתאימה אותם במדויק לסוגי עור שונים מאד זה מזה, גילאים שונים ודרישות שונות.
כאשר אני מכינה קרם אני חושבת על חווית השימוש בו, על המרקם הנעים שלו, הספיגה המושלמת שלו, הניחוח הנעים והטבעי שלו.
לא חוסכת בחומרי גלם, מקפידה להשתמש בחומרים המעולים ביותר שיש, כדי שהעור של מי שתשתמש יוזן באפקטיביות אופטימאלית.
אני מאמינה שאהבה עצמית ופינוק הם חלק חשוב מאורח חיים מלא וטוב, ממראה בריא ויפה ומחיים מאושרים ושמחים. אני יודעת שלא אוכל להתחרות בחברות ענק, גם לא רוצה.
אני מאושרת בכל פעם שמכירה לקוחה חדשה, מגלה ניחוח חדש ונפלא, רוקחת את הפריטים שלי באהבה.
התגובות והפידבק החיובי מכן ממלאים אותי בחזרה. אנרגיה טובה כזו לא מוצאים כל יום.  אני מודה לכן, הלקוחות האהובות שלי על הכל.
 
הצטרפי
Copyright © 2019, Hippie & Chic.